"M jak miłość" odcinek 1446. Otar ukarze Łukasza za seks z Katią? Czeka ich "męska rozmowa" [CO SIĘ WYDARZY]

W 1446. odcinku serialu "M jak miłość" Otar postanowi poważnie porozmawiać z Łukaszem, którego uwięzi w swojej restauracji! Sprawdź, co ma mu do powiedzenia!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1446. w poniedziałek, 20.05.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź [program tv](https://www.telemagazyn.pl

Katia (Joanna Jarmołowicz) i Łukasz (Jakub Józefowicz) zdecydowanie mają się ku sobie! Mają za sobą już swój pierwszy seks i widać wyraźnie, że obie strony mają ochotę na więcej. Otar (David Gamtsemlidze) bardzo szybko zacznie jednak podejrzewać co się święci...

Łukasz obrazi się na Andrzeja i wyprowadzi do Katii! Co na to Otar?Zobacz więcej

W 1446. odcinku serialu "M jak miłość" Gruzin spotka Katię i Łukasza w swojej restauracji. Powie Wojciechowskiemu, że ma z nim do pogadania i zamknie na klucz drzwi od zaplecza! Łukasz, który wiele słyszał o wybuchowym charakterze Otara, będzie przerażony. Jego słowa będą dla syna Marty (Dominika Ostałowska) wielkim zaskoczeniem:

Musimy porozmawiać jak mężczyzna z mężczyzną. Mam oczy, ja wszystko widzę! Chcecie być razem? Zrozumiałem, ja nie stanę wam na drodze. Tylko kiedy ślub?!

Pytanie Gruzina położy Katię i Łukasza na łopatki. Znają się od niedawna i ani przez chwilę przez głowę nie przeszła im myśl o małżeństwie! Czy uda im się wybrnąć z tej niezręcznej sytuacji?

Marta nie pozwoli wsadzić Łukasza do więzienia! Andrzej odpuści?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Jakub Józefowicz o swojej roli w "M jak miłość"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×