„M jak miłość” odcinek 1447. Marta nie pozwoli wsadzić Łukasza do więzienia! Andrzej odpuści? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1447. odcinku "M jak miłość" Marta dowie się, że Andrzej chce iść na policję w sprawie Łukasza. Nie pozwoli mu na to i postanowi działać! Co zrobi? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1447. we wtorek, 21.05.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce prawda o wypadku Magdy (Anna Mucha) wyjdzie na jaw! Andrzej (Krystian Wieczorek), który od początku myślał, że to sprawka Łukasza (Jakub Józefowicz) w końcu znajdzie w jego pokoju narkotyki! Wpadnie w szał!

Andrzej znajdzie narkotyki Łukasza! Wsadzi go do więzienia? Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1447. odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) dowie się, że Andrzej chce iść z tą sprawą na policję. Kiedy to usłyszy, od razu się oburzy! - Nie pozwolę ci na to nigdy w życiu! - krzyknie. Później spotka się z Marią (Małgorzata Pieńkowska) i poprosi ją, by wstawiła się u Budzyńskiego za Łukaszem.

- Andrzej tak się na niego zezłościł, że zagroził mu, że pójdzie na policję i pośle go na 10 lat do więzienia! Nie wiem, co robić.

Maria spełni prośbę Marty i odwiedzi Andrzeja w kancelarii. Okaże się jednak, że Budzyński ma pewne zaskakujące plany względem Łukasza... Co wymyślił?

Julka chce ślubu! Paweł zgodzi się na kolejne małżeństwo?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Jakub Józefowicz o swojej roli w "M jak miłość"

Komentarze

Skomentuj
  • Jurek (gość)

    Łukasz powinien zniknąć z serialu, czyli wylądować w więzieniu na 10 lat. Jest okazja bezbolesnego pozbycia się młodego z serialu. A również i Marty przy okazji. Ona z bólu powinna się otruć.

    07.05.2019 17:02
  • Robert (gość)

    Marta nie powinna być sędzią, bo jest stronnicza. Broni Łukasza notorycznego narkomana i dealera. Andrzej nie powinien na nic zważać i donieść na niego na policję i dodatkowo na Martę , że broni narkomana. Marta powinna by ć wydalona dyscyplinarnie z zawodu, a jej narkoman na 10 lat paki.

    07.05.2019 16:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×