"M jak miłość" odcinek 1447. Sandra ma problemy w pracy! Otar ją wyrzuci? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1447. odcinku "M jak miłość" Sandra zacznie mieć problemy w pracy i mocno pokłóci się o to z Otarem! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1447. we wtorek, 21.05.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Sandra (Anna Oberc), która postanowiła zerwać ze swoim poprzednim zawodem, bardzo długo szukała nowej pracy. W końcu Otar (David Gamtsemlidze) wyciągnął do niej rękę i zatrudnił w swojej nowej restauracji.

Andrzej znajdzie narkotyki Łukasza! Wsadzi go do więzienia? Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1447. odcinku "M jak miłość" okaże się, że nowa posada nie jest wcale taka wspaniała. Sandra będzie miała problemy w pracy przez klientów, którzy nie potrafią trzymać rąk przy sobie. Była prostytutka ostro pokłóci się z Otarem i zrezygnuje z posady. Gruzin w końcu ubłaga ją, żeby została, ale ona, by uniknąć kolejnych krępujących sytuacji, zacznie ubierać się jak zakonnica. Szefowi się to nie spodoba.

- Wiem, że czasem klienci są namolni, ale ten strój kompletnie do pani nie pasuje. Uroda to dar od Boga! Wstydzić się pięknego ciała to grzech.

Gruzin przekona pracownicę do swoich racji i zapewni ją, że jeśli któryś klient będzie jej się naprzykrzał, to on się nim zajmie! Czy Sandra ma jednak szansę na normalne życie?

Julka chce ślubu! Paweł zgodzi się na kolejne małżeństwo?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×