"M jak miłość" odcinek 1447. Wojtek w niebezpieczeństwie?! Leszek ruszy mu na ratunek! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1447. odcinku serialu "M jak miłość" Wojtek zobaczy, że po ogrodzie kręci się obcy mężczyzna! Zaniepokojony chłopak zadzwoni do Leszka. Sprawdź, co wydarzy się potem!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1447. we wtorek, 21.05.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wojtek (Feliks Matecki) po śmierci Tomka (Andrzej Młynarczyk) musi wychowywać się bez ojca. Przez pewien czas substytutem taty był dla niego Michał (Paweł Deląg), ale jego także nie ma już w okolicy. Czy to Leszek (Sławomir Uniatowski) będzie dla niego kolejnym męskim autorytetem?

Kryzys w nowym związku Joasi! Leszek będzie miał dziecko z inną?Zobacz więcej

W 1447. odcinku serialu "M jak miłość" Wojtek zauważy, że po jego ogrodzie kręci się obcy mężczyzna. Asi (Barbara Kurdej-Szatan) nie będzie w domu i chłopiec nie będzie wiedział co robić. Postanowi zadzwonić po Leszka, który natychmiast ruszy mu na pomoc!

Gdy biznesmen dotrze na miejsce, od razu rzuci się na podejrzanego mężczyznę. Okaże się jednak, że to fałszywy alarm. Tajemniczy gość wcale nie będzie włamywaczem, a tylko przyniesie Chodakowskim przesyłkę, którą kurier przez pomyłkę włożył do jego skrzynki:

Co? Przesyłka! Przyniosłem przesyłkę! Kurier się pomylił, zostawił u mnie na progu. Dzwoniłem, ale dzwonek jest zepsuty. Już dwa razy odbiłem się od drzwi!

Romantyczna randka Asi i Leszka! Wylądują razem w łóżku!Zobacz więcej

Na szczęście całą sytuację uda się wyjaśnić zanim dojdzie do rękoczynów. Wojtek przeprosi sąsiada i cała sytuacja skończy się niewinnie. Chłopak będzie wdzięczny Leszkowi za pomoc, ale i tak będzie sceptycznie patrzył na jego związek z Asią.

Czy Leszek kiedykolwiek zdoła przekonać do siebie Wojtusia?

Janek złamie Soni serce! Wyjedzie z Grabiny i zostawi ją samą?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×