„M jak miłość” odcinek 1448. Bartek zagrozi, że zabije Janka! Ula go powstrzyma? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1448. odcinku „M jak miłość” Bartek zauważy, że Ula nadal jest blisko z Jankiem! Będzie bardzo zazdrosny i zagrozi, że zabije policjanta! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1448. we poniedziałek, 27.05.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce Ula (Iga Krefft) zrozumie, że wcale nie może zapomnieć o Janku (Tomas Kollarik). Choć zapewni Sonię (Barbara Wypych), że nie jest psem ogrodnika i życzy im szczęścia, to jednak postanowi przełożyć ślub z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński)

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Panika Uli! Jej ślub z Bartkiem zostanie odwołany?Zobacz więcej

W 1448. odcinku "M jak miłość" Ula dowie się, że podczas jednej z akcji policyjnych Janek był bliski śmierci, a Sonia w porę zasłoniła go własnym ciałem. Mostowiakówna postanowi odwiedzić byłego narzeczonego na komisariacie, ale Janek nie przyjmie jej miło. Wypomni jej, że niedługo bierze ślub z Bartkiem. Później Ula pójdzie do pubu razem z Lisieckim i spotkają tam Janka z Sonią. Kiedy wrócą do domu, Bartek obejrzy filmik z ich wypadu i dopiero wtedy zauważy, jak blisko Ula jest z Jankiem.

Lisiecki wścieknie się i wybuchnie zazdrością. Przeprowadzi poważną rozmowę z Ulą, podczas której zagrozi, że zabije rywala! Ula zdoła go powstrzymać?

Agnieszka i Olek przestraszą się swojego romansu! Zakończą go?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sukisnym bartek (gość)

    bartek jest taki pojebany zycze mu żeby on zdechł bo kurwia mnie taki aktor, na szczęście ze ula zrozumiala zeby nie być takim człowiekiem ... Szkoda że nie ozenila sie z jajkiem

    08.05.2019 14:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×