"M jak miłość" odcinek 1448. Marysia ma dość Roberta! Zosia obrazi się i wyprowadzi się od Mostowiaków? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1448. odcinku "M jak miłość" okaże się, że Marysia ma dość tego, że Robert rządzi się w ich domu! A Kisielowa dowie się o jej pretensjach... Co zrobi? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1448. we poniedziałek, 27.05.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) nieźle daje popalić Mostowiakom i w ogóle - wszystkim mieszkańcom Grabiny i okolic. Zosia jest kobietą jedyną w swoim rodzaju, ale udało jej się znaleźć mężczyznę, który to docenia i niedawno przyjęła oświadczyny Roberta (Krzysztof Tyniec).

Janek powie Soni, że już nie kocha Uli! Policjantka mu uwierzy?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1448. odcinku "M jak miłość" okaże się, że nie tylko Zosia czuje się w domu Mostowiaków jak u siebie. Po zaręczynach z Kisielową, również Robert zacznie się tam rządzić, ignorując zdanie Marysi (Małgorzata Pieńkowska), która w końcu straci do niego cierpliwość. W końcu postanowi poskarżyć się na niego Barbarze (Teresa Lipowska), a ich rozmowę usłyszy Zosia. O dziwo, wcale się nie obrazi, tylko pomyśli, że Rogowska jest zazdrosna o jej partnera! Doniesie nawet o tym Arturowi (Robert Moskwa), którego bardzo rozbawią doniesienia seniorki.

Jak skończy się ten konflikt? Zosia w końcu opuści dom Mostowiaków? Dowiemy się wkrótce!

Andrzejek jest impotentem?! Nie zostanie ojcem? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×