"M jak miłość" odcinek 1448. Sonia uratuje Jankowi życie! Zasłoni go własnym ciałem! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1448. odcinku "M jak miłość" Janka i Sonię będzie czekać trudna akcja w pracy. Kiedy napastnik wyciągnie broń i skieruje ją w stronę Janka, Sonia zasłoni go własnym ciałem... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1448. we poniedziałek, 27.05.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce Janek (Tomas Kollarik) postanowi udowodnić Soni (Barbara Wypych), że już nie kocha Uli (Iga Krefft) i chce być tylko z nią. Tymczasem to policjantka w 1448. odcinku "M jak miłość" udowodni mu swoją wierność i to, że są dobrą parą nie tylko w życiu, ale i świetnymi partnerami w pracy.

Janek powie Soni, że już nie kocha Uli! Policjantka mu uwierzy?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W tym odcinku Morawski zobaczy kłócącą się parę. Gdy mężczyzna zacznie robić się coraz bardziej agresywny, policjant natychmiast postanowi interweniować. Kiedy tylko się do nich zbliży, napastnik wyciągnie broń! Wtedy pojawi się Sonia, która widząc, co się dzieje, stanie na linii ognia między mężczyznami. Szybko okaże się jednak, że dziewczyna zna agresora i dzięki temu szybko go uspokoi. Kiedy policjanci wrócą na komisariat, Janek zamiast podziękować Soni, zrobi jej awanturę za brak profesjonalizmu.

Wkrótce opowieść o brawurowej akcji Soni, która uratowała Morawskiego, rozniesie się po wsi i dojdzie także do Uli. Mostowiakówna od razu zaniepokoi się o byłego ukochanego, co nie umknie uwadze Bartka...

Bartek zagrozi, że zabije Janka! Ula go powstrzyma? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×