"M jak miłość" odcinek 1448. Załamana Marzenka zacznie się upijać! Jej marzenia o dziecku legną w gruzach? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1448. odcinku serialu "M jak miłość" Marzenka przestanie wierzyć w to, że może zajść w ciąże! Swoje smutki postanowi utopić w winie... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1448. we poniedziałek, 27.05.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświęcimski) od pewnego czasu starają się o dziecko. Sprawa nie jest jednak taka prosta jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, a małżonkowie powoli tracą nadzieję na sukces...

Andrzejek jest impotentem?! Nie zostanie ojcem? Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1448. odcinku serialu "M jak miłość" stres weźmie górę i Marzenka postanowi utopić swoje smutki w alkoholu. Okazja natrafi jej się, gdy Ula (Iga Krefft) poprosi ją, aby przed weselem rozlała do butelek wino domowej roboty. "Degustacja" szybko przerodzi się w regularne picie, a żona Andrzejka zacznie czuć działanie alkoholu.

Pijana kobieta zwierzy się Uli z ich łóżkowych problemów. Panna młoda doradzi jej, aby dodali do swojego związku trochę pikanterii i doradzi jej... seks w plenerze! Marzenka nie będzie przekonana do tego pomysłu. Pokaże Uli ubranka, które kupiła dla swojego dziecka i całkowicie się rozklei.

Czy Marzenka zrezygnuje z prób powiększenia rodziny? A może da sobie jeszcze jedną szansę?

Paweł kategorycznie nie chce ślubu! Powie to Julce?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×