"M jak miłość" odcinek 1449. Artur jednak wyjdzie na przepustkę?! Dopadnie Izę? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1449. odcinku "M jak miłość" umrze wuj Artura i Skalski postanowi wykorzystać ten fakt i wyjść na przepustkę! Iza będzie przerażona... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1449. we wtorekk, 28.05.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kiedy w szpitalu psychiatrycznym dowiedzieli się, że Artur (Tomasz Ciachorowski) nadal kontaktuje się z Izą (Adriana Kalska), lekarka (Ewelina Gnysińska) cofnęła zgodę na przepustkę, a Lewińska w końcu mogła odetchnąć z ulgą. Niedługo później znowu się zaniepokoiła, bo skontaktował się z nią wuj Skalskiego (Roch Siemianowski).

Iza nie uwolni się od Artura! Zacznie ją prześladować wuj Skalskiego! Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1449. odcinku "M jak miłość" Skalski senior znowu skontaktuje się z Izą. Poprosi ją, by odwiedziła go w szpitalu, a ona choć początkowo odmówi, to w końcu się zgodzi. Na miejscu okaże się, że Józef jest w poważnym stanie i przebywa na OIOM-ie. Żona umierającego mężczyzny powie Izie, że chciał on przeprosić ją za wszystko, ale Lewińska uzna, że nie ma do niego pretensji. Ciotka Artura postanowi jednak ostrzec Izę przed jej byłym mężem. - Artur naprawdę cię kocha, ale jeśli znów go odrzucisz, to cię zabije. Uważaj, moje dziecko, bo on nigdy nie odpuści!

Niedługo później Józef umrze, a Artur postanowi to wykorzystać i znów poprosić o przepustkę. Niestety prawdopodobnie tym razem ją dostanie! Dopadnie Izę?

Bartek zagrozi, że zabije Janka! Ula go powstrzyma? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×