"M jak miłość" odcinek 1449. Magda dowiaduje się o operacji Kamila! Bez zastanowienia pobiegnie do szpitala! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1449. odcinku "M jak miłość" Kamil zdradzi Kindze, że przeszedł operację guza mózgu. Kiedy Magda się o tym dowie, natychmiast pobiegnie do szpitala! Co na to Andrzej? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1449. we wtorek, 28.05.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kamil (Marcin Bosak) po wielu latach powrócił do Warszawy. Okazało się jednak, że mężczyzna jest poważnie chory i zostało mu niewiele czasu. Dlatego właśnie chciał odzyskać Magdę (Anna Mucha). Na szczęście wkrótce pojawi się promyk nadziei w jego walce z chorobą.

Kamil przejdzie operację mózgu! Wyzdrowieje i zawalczy o Magdę?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1449. odcinku "M jak miłość" Kamil przejdzie operację mózgu w prywatnej klinice. Choć wszystko pójdzie dobrze, to lekarz ostrzeże go, że ma niewielkie szanse na długie życie. Dlatego Gryc za wszelką cenę postanowi odzyskać Magdę! Zadzwoni do Kingi (Katarzyna Cichopek-Hakiel) i opowie jej o swoim zabiegu. Ona od razu poinformuje o tym swoje przyjaciółki i dzięki temu w szpitalu zjawi się Anka (Weronika Rosati), a zaraz później zatroskana Magda. Zacznie robić przyjacielowi wymówki, ale odetchnie z ulgą, jak zobaczy, że wszystko z nim dobrze.

- Nie rozumiem... Dlaczego do mnie nie zadzwoniłeś? Boże… Nawet nie wiem, co powiedzieć…
- Nic nie mów... Po prostu... posiedź ze mną chwilę. Dziękuję, że przyszłaś…

Dawni przyjaciele spędzą miło czas na rozmowie i oglądaniu starych zdjęć. Później na miejscu zjawi się Budzyński i dojdzie do ostatecznej konfrontacji rywali...

Ostre starcie między Kamilem a Budzyńskim! Kto zdobędzie serce Magdy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×