"M jak miłość" odcinek 1449. Rodzina Artura ostrzega Izę: " Jeśli znów go odrzucisz, to cię zabije!" [CO SIĘ WYDARZY]

W 1449. odcinku serialu "M jak miłość" Iza przełamie się i odwiedzi w szpitalu umierającego wuja swojego prześladowcy, Artura. Sprawdź, jak przebiegnie spotkanie z rodziną psychopaty!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1449. we wtorek, 28.05.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Iza (Adriana Kalska) jest teraz w szczęśliwym związku z Marcinem (Mikołaj Roznerski), ale za ich plecami wciąż czai się Artur (Tomasz Ciachorowski), który nie spocznie, dopóki się na nich nie zemści! Dlatego gdy z Lewińską będzie chciał się spotkać umierający wuj Skalskiego, kobieta na nowo wpadnie w przerażenie.

Andrzejek jest impotentem?! Nie zostanie ojcem? Zobacz więcej

W 1449. odcinku serialu "M jak miłość" Iza ostatecznie zdecyduje się odwiedzić Józefa (Roch Siemianowski) na łożu śmierci. Uzna, że w takim stanie nie zdoła przecież zrobić jej krzywdy. Do rozmowy jednak nie dojdzie, ponieważ mężczyzna przed śmiercią nie wybudzi się już ze śpiączki.

Żona Józefa (Agata Rzeszewska) postanowi jednak spełnić ostatnią prośbę męża i w jego imieniu przeprosi Izę za całe zło, jakie jej wyrządził. Nie oszczędzi jej jednak kilku złowrogich słów ostrzeżenia:

Artur naprawdę cię kocha, ale jeśli znów go odrzucisz, to cię zabije. Uważaj, moje dziecko, bo on nigdy nie odpuści!

Słowa kobiety tylko spotęgują strach Izy, która boi się, że Artur może dostać przepustkę na pogrzeb wuja. Czy jej dni są już policzone?

Marysia ma dość Roberta! Zosia obrazi się i wyprowadzi się od Mostowiaków? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×