"M jak miłość" odcinek 1450. Bartek zapyta Ulę, czy na pewno chce zostać jego żoną! Co mu odpowie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1450. odcinku "M jak miłość" Bartek znowu zauważy, że Ula wzdycha do Janka. Zapyta ją wprost, czy na pewno chce zostać jego żoną i postawi jej ultimatum! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1450. w poniedziałek, 3.06.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wielkimi krokami zbliża się ślub Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński). Jednak wątpliwości panny młodej i obecność Janka (Tomas Kollarik) wcale nie sprawią, że te chwile będą szczęśliwe...

Powrót Natalii! Odradzi Uli ślub z Bartkiem?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1450. odcinku "M jak miłość" w siedlisku rozpoczną się ostatnie przygotowania do uroczystości. Niestety narzeczeni ostro pokłócą się o Janka. Bartek nie będzie chciał, żeby policjant zjawił się na ich ślubie. Ula załagodzi sytuację i para szybko się pogodzi, ale kolejne problemy przyjdą niedługo później. Na wieczorze panieńskim Ula niespodziewanie wpadnie na Janka, z którym chwilę porozmawia. Pech sprawi, że Lisiecki zobaczy tę scenę i zdecyduje się na poważną rozmowę z narzeczoną. Postawi sprawę jasno!

- Chciałbym, żebyś się dobrze zastanowiła, zanim mi odpowiesz. I proszę cię o szczerość, bo chyba na nią zasługuję. Czy ty chcesz wziąć jutro ze mną ten ślub? Jutro będę czekał na ciebie w kościele. Ale jeśli nie mogę mieć cię na wyłączność, to nie przychodź.

Choć w dniu ślubu Ula nadal będzie miała wątpliwości, to jednak zjawi się przed ołtarzem... To dobra decyzja?

Ślub Uli i Bartka! Zobacz, jak Mostowiakowie bawią się na weselu! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×