"M jak miłość" odcinek 1450. Kisielowa w tarapatach! Straci funkcję sołtysa? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1450. odcinku "M jak miłość" działania Kisielowej sprawią, że stanie się wrogiem publicznym w Grabinie! Straci posadę sołtysa? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1450. w poniedziałek, 3.06.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Funkcja sołtysa dla Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) to nie przelewki! Seniorka bardzo poważnie traktuje swoje nowe obowiązku i ma oczy dookoła głowy. Wkrótce jej nadgorliwość może jednak rzynieść kłopoty...

Marysia zrobi wszystko, by pozbyć się Kisielowej i Roberta! Wymyśli podstęp!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1450. odcinku "M jak miłość" okaże się, że do lokalnego komisariatu wpłynęło wiele skarg na panią sołtys. Komendant (Sławomir Holland) będzie miał już dość i powie podwładnym, że może to doprowadzić do prawdziwego konfliktu. Z kolei Kisielowa nadal będzie walczyć ze smogiem i... będzie wychowywać mieszkańców Grabiny! Okaże się, że niejaka Kacperczakowa nie raczyła się jej ostatnio odkłonić, więc Zofia zgłosi na policji, że kobieta zatruwa powietrze.

- A to nie ją ostatnio namierzyliście, że pali oponami? No ją! Przecież ja nie chcę dla niej źle. Przecież ja o nią walczę, o jej czyste płuca, żeby dzieciaki nie miały astmy, żyły sobie wypruwam. Nikt nie docenia tego, co jako sołtys próbuję dla nich zrobić. I jeszcze zostałam wrogiem publicznym! - wyżali się Kisielowa.

Co jeszcze wymyśli Zosia? Jej pomysły pozbawią ją pełnionej funkcji?

Basia nadal przeżywa traumę po ataku pedofila! Kto jej pomoże?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×