"M jak miłość" odcinek 1450. Leszek wyzna Asi miłość! Chodakowska odwzajemni jego uczucie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1450. odcinku "M jak miłość" Asia i Leszek przeżyją romantyczne chwile. Wylądują razem w łóżku, a Krajewski wyzna Chodakowskiej miłość!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1450. w poniedziałek, 3.06.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce Asia (Barbara Kurdej-Szatan) w końcu przekona się do Leszka (Sławomir Uniatowski). Wybuchnie między nimi namiętność, która zaprowadzi ich do... łóżka! Wszystko zacznie się w 1450. odcinku "M jak miłość", kiedy Asia wystraszona nowymi włamaniami w sąsiedztwie, przyjmie propozycję Krajewskiego, by był jej ochroniarzem.

Romantyczna randka Asi i Leszka! Wylądują razem w łóżku!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Leszek zaproponuje jej wypad ko kina na maraton filmów o wspinaczkach wysokogórskich i choć najpierw Chodakowska wykręci się nadmiarem pracy, to w końcu ulegnie. Niestety, kiedy będą w drodze, Krajewski dostanie wiadomość i okaże się, że musi pilnie pojechać do jednej z podwarszawskich miejscowości, by odebrać ważne dokumenty. Wtedy Asia spontanicznie zaproponuje mu, żeby zrezygnowali z kina i spędzili czas na świeżym powietrzu.

Leszek od razu przystanie na ten pomysł i zdecyduje się pokazać Asi miejsce, którym kiedyś bardzo się zachwycił. - Pomyślałem wtedy, że chciałbym to miejsce komuś pokazać. Komuś wyjątkowemu... Teraz wiem, że tobie. - wyzna jej. Nieoczekiwanie Chodakowska powie, że nie chce wracać do domu, więc para zatrzyma się w pobliskim pensjonacie i... wylądują razem w łóżku! Wtedy Leszek zdobędzie się na odwagę i wyzna Asi miłość! Powie jej, zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia i ma nadzieję, że kiedyś ona również go pokocha...

Czy Asia jest gotowa na nowe uczucie? Co odpowie Leszkowi?

Kamil jest krewnym Skalskich! Będzie z nimi knuł?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×