"M jak miłość" odcinek 1450. Marysia zrobi wszystko, by pozbyć się Kisielowej i Roberta! Wymyśli podstęp! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1450. odcinku "M jak miłość" obecność Kisielowej i Roberta zacznie naprawdę doprowadzać Marię do szału! Postanowi się ich pozbyć i użyje podstępu! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1450. w poniedziałek, 3.06.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Po tym jak Robert (Krzysztof Tyniec) zaręczył się z Zofią (Małgorzata Rożniatowska) i wprowadził do Mostowiaków, zaczął się strasznie rządzić w ich domu. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będzie miała tego już serdecznie dość!

Marysia ma dość Roberta! Zosia obrazi się i wyprowadzi się od Mostowiaków? Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1450. odcinku "M jak miłość" Marysia nie będzie mogła znieść, że Robert okupuje rano łazienkę, gdy inni też potrzebują z niej skorzystać. Zosia pomyśli, że Rogowska się czepia, bo... Żak się jej podoba! Od razu doniesie o tym Arturowi (Robert Moskwa), który nie będzie potrafił ukryć rozbawienia.

- Rano zastałam ich w dwuznacznej sytuacji. Podglądała go podczas kąpieli! (...) Chyba muszę pogonić Roberta, żeby jak najszybciej rozejrzał się za mieszkaniem dla nas.
- Zdecydowanie. Marysia nie powinna być wystawiana na takie pokusy.

Marysia postanowi wykorzystać zazdrość Kisielowej i sprowokuje ją, udając oczarowanie Żakiem. Dopiero wtedy Zofia uzna, że muszą się z Robertem wyprowadzić od Mostowiaków!

Romantyczna randka Asi i Leszka! Wylądują razem w łóżku!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×