"M jak miłość" odcinek 1451. Janek złamie Soni serce! Wyjedzie z Grabiny i zostawi ją samą? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1451. odcinku serialu "M jak miłość" Janek postanowi opuścić Grabinę, ponieważ nie będzie mógł patrzeć na szczęście Uli i Bartka. Sonia znów zostanie sama... Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1451. we wtorek, 4.06.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Janek (Tomas Kollarik) jest teraz w związku z Sonią (Barbara Wypych), ale wciąż nie może zapomnieć o Uli (Iga Krefft), swojej niespełnionej miłości. W 1451. odcinku serialu "M jak miłość" po raz kolejny coś w nim pęknie...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Artur na wolności! Ucieknie policjantom!Zobacz więcej

Policjant będzie się starał zrobić wszystko, aby mieć dyżur w dniu ślubu Uli i Bartka (Arkadiusz Smoleński). Sonia będzie namawiać go, aby poszli razem na uroczystość, ale Janek kategorycznie odmówi. Policjantka od razu zrozumie, że jej partner wciąż coś czuje do córki Marka (Kacper Kuszewski).

Ostatecznie w 1451. odcinku serialu "M jak miłość" Janek nie wytrzyma i pojawi się w kościele! Z bólem serca będzie patrzył jak jego ukochana mówi "tak" innemu. Policjant nie przerwie uroczystości, ale zrozumie, że w Grabinie nie ma dla niego przyszłości.

Powrót Mateusza! Zostanie w Grabinie dla Lilki?Zobacz więcej

Morawski postanowi wyjechać i zostawi Sonię samą. Porzucona kobieta bardzo ciężko zniesie decyzję Janka i nie będzie mogła pogodzić się z tym, co się stało! Żal po utracie ukochanego popchnie ją w szpony depresji...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×