"M jak miłość" odcinek 1451. Mateusz rzuci się na wino! Upije się na oczach babci? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1451. odcinku serialu "M jak miłość" odbędzie się wesele Uli i Bartka! Na przyjęciu pojawią się także Mateusz i Lilka, którzy będą autorami małego skandalu! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1451. we wtorek, 4.06.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Mimo wielu perturbacji, ślub Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński) w końcu dojdzie do skutku! Po uroczystości w kościele w Lipnicy, Państwo Młodzi i ich goście udadzą na huczne przyjęcie weselne. Jak to często bywa na takich imprezach, nie obędzie się bez małego skandalu!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Ślub Uli i Bartka! Zobacz, jak Mostowiakowie bawią się na weselu! Zobacz więcej

Wśród zaproszonych gości będzie oczywiście Mateusz (Krystian Domagała), któremu towarzyszyć będzie Lilka (Monika Mielnicka). Chłopak jest jeszcze niepełnoletni, ale ma wobec swojej partnerki bardzo poważne plany! Młody Mostowiak chce ożenić się z córką Banacha (January Brunov), aby uwolnić ją od zaborczego ojca.

W trakcie przyjęcia weselnego Mostowiak opowie o swoich planach babci Barbarze (Teresa Lipowska). Seniorka nie będzie kryła zdziwienia decyzją chłopaka. To jednak nie jedyna niespodzianka jaką na ten dzień przygotuje Mateusz! Syn Marka uzna, że skoro podjął już decyzję o ślubie, to może zachowywać się jak dorosły. Jego kolejną "dorosłą" będzie... sięgnięcie po butelkę wina.

Janek złamie Soni serce! Wyjedzie z Grabiny i zostawi ją samą?Zobacz więcej

Mateusz wleje sobie i Lilce sporą ilość trunku i w ogóle nie będzie zważał na to, że nie ma jeszcze osiemnastu lat, obok jego siedzą jego babcia i ciotka Marysia (Małgorzata Pieńkowska)! Młody organizm Mostowiaka szybko poczuje spożyte procenty...

Czy Mateusz narobi sobie obciachu?

Robert Moskwa pokazał zdjęcie z castingu do serialu! Ale przystojniak! Nic dziwnego, że zdobył rolę doktora Rogowskiego!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×