"M jak miłość" odcinek 1451. Nowa kobieta w życiu Chodakowskiego! Co dalej z Izą i Marcinem? [CO SIĘ WYDARZY]

Wkrótce los postawi na drodze Chodakowskiego kolejną piękność. Czy pani inspektor będzie zagrożeniem dla związku Izy i Marcina? Sprawdź, co wydarzy się w 1451. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1451. we wtorek, 4.06.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Mogłoby się wydawać, że szczęście Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) jest w stanie zakłócić tylko Artur (Tomasz Ciachorowski). Mimo, że mężczyzna przebywa w więzieniu, nie daje spokoju byłej żonie.

Kiedy ostatni odcinek przed wakacjami 2019? Sprawdź, co się wydarzy!Zobacz więcej

W 1451. odcinku "M jak miłość" Marcin będzie pilnie potrzebował podpisu inspektora nadzoru budowlanego. Okaże się jednak, że inspektor jest... piękną kobietą! Pech sprawi, że Chodakowskiemu nie uda się dotrzeć na umówione spotkanie z Ewą Wielicką (Natalia Kaczmarek). Aby dowiedzieć się, gdzie przebywa urzędniczka będzie musiał wykorzystać swój urok osobisty. Sekretarka zdradzi Marcinowi, że pani inspektor jest na przesłuchaniu do szkoły muzycznej ze swoją siostrzenicą (Marysia Włodkowska).

Kiedy Chodakowski dotrze na miejsce, zobaczy Ewę przy fortepianie. Będzie pod wrażeniem nie tylko jej gry, ale i urody kobiety! W przypływie emocji nagra występ na telefon. Ewa chętnie podpisze niezbędne dokumenty, a przy okazji zaprosi Marcina na następny koncert! Czy Chodakowski przyjmie zaproszenie? Jak rozwinie się ich znajomość? Tego dowiemy się dopiero jesienią! Odcinek 1451. jest bowiem ostatnim odcinkiem "M jak miłość", który zobaczymy przed wakacjami.

Wszystkie dziewczyny Marcina Chodakowskiego. Ile miał miłości? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×