"M jak miłość" odcinek 1451. Ślub Uli i Bartka! Zobacz, jak Mostowiakowie bawią się na weselu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ślub Uli i Bartka dojdzie do skutku! Młodzi w końcu powiedzą sobie "tak" i cała rodzina będzie mogła bawić się na ich weselu. Zobacz zdjęcia z tej uroczystości i sprawdź, co wydarzy się w 1451. odcinku serialu "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1451. we wtorek, 4.06.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Podczas ostatnich przygotowań do ślubu Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński) dojdzie do wielu nieoczekiwanych wydarzeń. Państwo młodzi pokłócą się o Janka (Tomas Kollarik), a Ula dowie się, że ani Marek (Kacper Kuszewski), ani Ewa (Dominika Kluźniak) nie przyjadą na wesele.

Marek nie przyjedzie na ślub córki! Kto poprowadzi Ulę do ołtarza? Zobacz więcej

W 1451. odcinku "M jak miłość" Ula dowie się od Bartka, że nie chce, aby Janek pojawił się na ich ślubie. Pan młody uda się też do rywala osobiście i zapowie, że nie pozwoli mu "spieprzyć swojego ślubu". Kilka godzin później zobaczy policjanta na wieczorze panieńskim Mostowiakówny! Nagra, jak obściskuje się z Ulą i wyśle wideo do Soni (Barbara Wypych). Wściekła policjantka zacznie robić wyrzuty Jankowi, a później zapowie Uli, że ani ona, ani Janek nie przyjdą na ślub. Z kolei Bartek zapowie narzeczonej, że będzie na nią czekał w kościele, ale jeśli ona nie chce, aby byli ze sobą na wyłączność, może nie przychodzić.

Rano Ula nie będzie w dobrym stanie. Cały poranek spędzi wylewając łzy. Dotrze do kościoła w ostatniej chwili. Podczas ceremonii powie: - Tak, chcę i... jestem pewna! Boże, Bartek, bardziej nie można. Ula i Bartek zostaną małżeństwem! Po ślubie odbędzie się wesele, na którym bawić się będą m.in. Barbara (Teresa Lipowska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska), Artur (Robert Moskwa), Natalia (Marcjanna Lelek), Mateusz (Krystian Domagała), Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) i Robert (Krzysztof Tyniec). Państwo młodzi będą żyć długo i szczęśliwie?

Kiedy ostatni odcinek przed wakacjami 2019? Sprawdź, co się wydarzy!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×