"M jak miłość" odcinek 1452. Barbara zaciągnie Roberta do ołtarza?! Żak będzie w szoku! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1452. odcinku serialu "M jak miłość" Barbara zacznie namawiać Roberta na ślub! Jaka będzie reakcja Żaka? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1452. we wtorek, 10.09.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W nowym sezonie "M jak miłość" Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) i Robert (Krzysztof Tyniec) w dalszym ciągu będą "tymczasowo" pomieszkiwać u Mostowiaków. Niechciani lokatorzy będą grali domownikom na nerwach, aż w końcu wszyscy zaczną szukać sposobu, aby się ich pozbyć.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Rogowski niepokoi się o siostrę! Agata znów się nieszczęśliwie zakocha?Zobacz więcej

W 1452. odcinku serialu "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) postanowi poważnie porozmawiać z Żakiem. Mostowiakowa wkroczy do akcji zdecydowanie, ale wykaże się przy tym niezwykłym sprytem. Pozwoli Robertowi myśleć, że jest w nim zakochana!

- Basiu, byłbym kłamcą gdybym nie powiedział, że nie zauważyłem tego, co się dzieje... To mi bardzo pochlebia, ale nie mogę. Proszę wybaczyć, ale to mojej Zosi złamałoby serce, życie całe... - zacznie wywód zakłopotany Robert.
- Ale Zosi teraz co innego łamie serce - przerwie mu Mostowiakowa - Brak ślubu, waszego. Ona ciągle o tym mówi, stale o tym myśli, a pan chce ją przecież uszczęśliwić, prawda?
- Oczywiście, że tak... - mruknie Żak.

W tym momencie nadejdzie czas na frontalny atak. Barbara wprost zacznie mówić o wyprowadzce! Trzeba przyznać, będzie bardzo przekonująca.

Panie Robercie, Zosia ma teraz bardzo dużo obowiązków na głowie, ale pan - taki energiczny, przedsiębiorczy człowiek. Ja wiem, ślub trochę kosztuje, ale pan przecież teraz pracuje, można wziąć jakiś kredycik i zacząć rozglądać się i szukać jakiegoś mieszkanka. Czas ucieka, lata lecą... Liczę na pana niewygasające uczucie!

Robert unika ślubu! Kisielowa da mu popalić!Zobacz więcej

Po rozmowie z Barbarą Robert poczuje się zagrożony. Zrozumie, że "ktoś próbuje wyrzucić go z raju". Teraz będzie musiał użyć jakichś nowych sztuczek, aby przekonać do siebie Mostowiaków. Czy mu się uda?

Zobacz galerię

"M jak miłość - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×