"M jak miłość" odcinek 1454. Andrzej nie wytrzyma z zazdrości o Kamila! Nie pozwoli Magdzie go widywać? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1454. odcinku "M jak miłość" Andrzej dowie się, że Magda idzie na spotkanie z Kamilem i będzie bardzo zazdrosny! Czy ich związek to przetrwa? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1454. we wtorek, 17.09.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W zeszłym sezonie "M jak miłość" w życiu Magdy (Anna Mucha) znów pojawił się Kamil (Marcin Bosak). Jej były ukochany nie kryje się z tym, że chce ją odzyskać i nawet powiedział to wprost jej obecnemu narzeczonemu, Andrzejowi (Krystian Wieczorek)! Nic dziwnego, że Budzyński za nim nie przepada...

Awantura na Deszczowej! Kamil i Paweł pokłócą się o Magdę?!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1454. odcinku "M jak miłość" Magda zauważy, że Andrzej jest zły i powiąże to z faktem, że Kamil zaprosił ją na kolację. Od razu domyśli się, że jest po prostu zazdrosny! Budzyński nie będzie zaprzeczał i postanowi namówić ukochaną, by odwołała wizytę.

- Może wykręcisz się z tego obiadu? (...) Nie ufam Kamilowi i mam ku temu konkretne powody. Wieczorem chciałbym o tym z tobą porozmawiać.

Niestety Magda będzie nieugięta i w końcu pójdzie do Gryca. Okaże się, że Andrzej nie mylił się co do niego, a w mieszkaniu rywala Magda odkryje, że są sami, a nie w towarzystwie wszystkich przyjaciół! Czy obawy Budzyńskiego okażą się uzasadnione? Jaki to będzie miało wpływ na ich związek?

Kamil zwabi Magdę do swojego mieszkania! Jednak ją uwiedzie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×