"M jak miłość" odcinek 1454. Anka i Kamil razem! Będą udawać parę czy naprawdę mają romans? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1454. odcinku "M jak miłość" Anka złoży Kamilowi zaskakującą propozycję! Będzie chciała, by byli razem! Co on na to? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1454. we wtorek, 17.09.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W zeszłym sezonie "M jak miłość" do serialu wrócili dawni bohaterowie - Anka (Weronika Rosati) i Kamil (Marcin Bosak). Oboje chcieli rozbić związek Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) i przy okazji bardzo się to siebie zbliżyli. To Anka pierwsza dowiedziała się o chorobie Gryca i go wspierała.

Kamil wyzna Magdzie, co powiedział Andrzejowi w szpitalu! Co ona na to?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1454. odcinku "M jak miłość" znowu będą się razem spotykać i... knuć! Anka wciąż marzy o Budzyńskim, za to Kamil nie umie zapomnieć o Magdzie, dlatego malarka wpadnie na pewien pomysł, który ma "przetestować" uczucie łączące ich przyjaciół.

- Tobie zależy na Magdzie, mi na Andrzeju… Powinniśmy połączyć siły.
- Co ty kombinujesz?
- Nic złego... O Jezu, nie patrz tak na mnie! Nie jestem jakąś podłą suką, nie zamierzam iść po trupach do celu… To tylko rodzaj pewnego… wyrafinowanego testu. Każdy ma prawo walczyć o szczęście, prawda? W najgorszym razie upewnią się, że… dobrze wybrali. A w najlepszym… zamiast jednej szczęśliwej pary będą dwie! (...) Może to trochę naiwne, ale… moglibyśmy udawać, że jesteśmy parą. Uśpić ich czujność i…
- ...i podejść znienacka? Błagam, powiedz, że żartujesz!
- Nie. Nie żartuję.

O dziwo Kamil zgodzi się na taki układ. Czy między nim a Anką narodzi się coś więcej? A może uda im się rozdzielić Magdę i Andrzeja? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!

Laura Samojłowicz wróci do "M jak miłość"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×