"M jak miłość" odcinek 1454. Okropne zdjęcia Ani trafią do sieci! Córka Marty stanie się pośmiewiskiem? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1454. odcinku serialu "M jak miłość" rodzina Ani dowie się, że dziewczyna stała się ofiarą hejtu w szkole! Czy zdołają jej pomóc? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1454. we wtorek, 17.09.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ania (Gabriela Świerczyńska) jest drugim dzieckiem Marty (Dominika Ostałowska) i Norberta (śp. Mariusz Sabiniewicz). Przez wiele lat jednak to Andrzej (Krystian Wieczorek) zastępował jej ojca. Teraz będzie musiał powrócić do tej roli, aby pomóc jej przetrwać trudne chwile.

Dramat Barbary Mostowiak! Przez głupotę Łukasza nigdy nie pozna prawnuka?Zobacz więcej

Wojciechowska nie znalazła bowiem wielu przyjaciół w nowej szkole. Wręcz przeciwnie, padnie ofiarą hejtu! Rówieśnicy wstawią do internetu kompromitujące ją zdjęcia i zaczną się nad nią znęcać. Marta szybko zauważy, że z jej córką dzieje się coś niedobrego, ale nie będzie znała przyczyn.

W 1454. odcinku serialu "M jak miłość" trafi jednak na obrzydliwą przeróbkę zdjęcia Ani, którą ktoś wstawił do internetu. Postanowi powiedzieć o wszystkim Budzyńskiemu, ponieważ wie, jaka więź łączy Anię z ojczymem. Gdy Andrzej zobaczy zdjęcie, będzie wściekły!

- Przecież to jest obrzydliwe Kto to zrobił?! - powie wzburzony.
- Nie wiem, nie mam pojęcia, Ania nie chce mi nic powiedzieć... - odpowie mu Marta.

Anka i Kamil razem! Będą udawać parę czy naprawdę mają romans?Zobacz więcej

Andrzej postanowi porozmawiać z przybraną córką. - Nie płacz, skarbie... Zrobię wszystko, żeby ci pomóc. Już przestań... - obieca Ani. Czy uda mu się namierzyć winnych i wyciągnąć wobec nich konsekwencje. Jako prawnik ma ku temu narzędzia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×