"M jak miłość" odcinek 1455. Agnieszka zgodzi się na otwarty związek! "To twoja sprawa co robisz, kiedy nie jesteś ze mną" [CO SIĘ WYDARZY]

W serialu "M jak miłość" Olek zdecyduje się na poważną rozmowę z Agnieszką. To, co usłyszy od prawniczki, bardzo go zaskoczy! Sprawdź, co wydarzy się 1455. odcinku!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1455. w poniedziałek, 23.09.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Olek (Maurycy Popiel) znów działa na dwa fronty! Co więcej, obie jego partnerki mają tak samo na imię! Czy w nowych odcinkach serialu "M jak miłość" Chodakowski zdecyduje się kontynuować relacje z Agą (Ina Sobala) i Agnieszką (Magdalena Walach)?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Eks Marcina będzie świadkową na jego ślubie! Co na to Iza?Zobacz więcej

W końcu nawet w nim pojawią się pewne opory moralne. W 1455. odcinku serialu "M jak miłość" postanowi poważnie porozmawiać z Agnieszką. - Jestem draniem i skończoną świnią... - zacznie mówić, lecz Olszewska szybko mu przerwie. To, co później powie, będzie dla Olka ogromnym zaskoczeniem!

Jeśli to nie dotyczy bezpośrednio ciebie i mnie, to nie jestem zainteresowana. To twoja sprawa co robisz, kiedy nie jesteś ze mną.

Pani prokurator zgodzi się na otwarty związek! Czyżby jej także zależało wyłącznie na seksie? Jak długo będzie trwał ten specyficzny układ, przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Aneta całkowicie się zmieni! Zrezygnuje z zemsty na Olku!?Zobacz więcej

"M jak miłość - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×