"M jak miłość" odcinek 1455. Asia będzie ukrywać swój związek z Leszkiem przed Wojtkiem! Dlaczego? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1455. odcinku "M jak miłość" Asia będzie chodzić na potajemne schadzki z Leszkiem, bo nie będzie chciała powiedzieć Wojtkowi o swoim związku. On jednak przez przypadek odkryje prawdę! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1455. w poniedziałek, 23.09.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Asia (Barbara Kurdej-Szatan) będzie po uszy zakochana w Leszku (Sławomir Uniatowski). Nie będzie zważać na to, że pojawią się pewne przeszkody...

Nina wciąż będzie nachodzić Asię! Dlaczego ostrzeże ją przed Leszkiem?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Jedną z nich będzie Wojtek (Feliks Matecki), który od początku twierdził, że u boku matki najchętniej widziałby Michała (Paweł Deląg). Dlatego właśnie w 1455. odcinku "M jak miłość", Asia i Leszek nie powiedzą Chodakowskiemu o łączącym ich uczuciu, choć będą spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Jednak Krajewski wyzna ukochanej, że stracił dla niej głowę, więc powinni powiedzieć mu prawdę. - Spójrz na nas. Dorośli ludzie, schadzki po nocach, ucieczki przed świtem... Może w końcu powinniśmy pogadać z Wojtkiem? To już duży chłopak. Zrozumie - powie, ale Asia się na to nie zgodzi.

Ale prawda i tak wyjdzie na jaw, gdy Wojtek zauważy, jak Leszek o świcie wychodzi z ich domu. Gdy zostanie sam na sam z Asią, powie jej wprost, co o tym myśli! - Super! A na razie planowałaś dalej mnie okłamywać! W końcu jestem tylko głupim gówniarzem, z którym nie trzeba się liczyć! - wykrzyczy i wyjdzie z domu. Czy Wojtek zaakceptuje w końcu ten związek?

Powrót Zosi! Jak dziewczyna zareaguje na miłosne perypetie matki?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×