"M jak miłość" odcinek 1456. Eks Marcina będzie świadkową na jego ślubie! Co na to Iza? [CO SIĘ WYDARZY]

Iza i Marcin zaczną szukać osób, które mogą zostać świadkami na ich ślubie! Niespodziewanie wybór padnie na Agnieszkę, byłą partnerkę Chodakowskiego! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1456. we wtorek, 24.09.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ślub Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) zbliża się wielkimi krokami! Narzeczeni muszą teraz znaleźć świadków, którzy będą im towarzyszyć w tej ważnej uroczystości. Niektórzy mogą być zaskoczeni ich wyborem.

Powrót Zosi! Jak dziewczyna zareaguje na miłosne perypetie matki?Zobacz więcej

Świadkową na ślubie Chodakowskiego będzie bowiem Agnieszka (Magdalena Walach), jego dobra przyjaciółka i wielka miłość sprzed lat. Co ciekawe, pomysł na taką świadkową będzie pochodził od Izy. Olszewska jest teraz ich sąsiadką, a także spotyka się z Olkiem (Maurycy Popiel), bratem Marcina.

Marta pożyczy Łukaszowi pieniądze na aborcję dla Katii?!Zobacz więcej

Kiedy Iza przyjdzie do Agnieszki, aby poprosić ją o tę wyjątkową przysługę, spotka tam właśnie Olka. Zachowanie młodszego Chodakowskiego bardzo ją zaniepokoi. Iza zauważy, że brat Marcina nie traktuje swojej partnerki poważnie.

Agnieszka będzie trochę zaskoczona prośbą Lewińskiej. Oczywiście Agnieszka zgodzi się jednak zostać świadkową! Kto będzie świadkiem? Tego dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

"M jak miłość - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×