"M jak miłość" odcinek 1457. Chory Janek znowu zrani Sonię! Zacznie majaczyć o Uli [CO SIĘ WYDARZY]

W 1457. odcinku serialu "M jak miłość" Sonia zaopiekuje się chorym Jankiem. To, co usłyszy od partnera, bardzo ją zrani. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1457. w poniedziałek, 30.09.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik) rozstali się pod koniec minionego sezonu serialu "M Jak miłość", ale wciąż utrzymują ze sobą pozytywne relacje. Jeżdżą razem w policyjnym patrolu i traktują się jak przyjaciół. Wydaje się jednak, że policjantka ciągle coś czuje do partnera.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1457. odcinku serialu "M jak miłość" Janek nie będzie czuł się najlepiej. Mimo to postanowi iść do pracy W pewnym momencie zobaczy, jak Ula (Iga Kreft) kupuje test ciążowy. Będzie załamany! Uspokoi się jednak dopiero, gdy dowie się to Marzenka (Olga Szomańska) spodziewa się dziecka a nie jego była narzeczona.

Starski wyzna Marysi miłość w ostatnim liście! Co jeszcze napisał?Zobacz więcej

Później stan policjanta znacznie się pogorszy i Sonia namówi komendanta Popławskiego (Sławomir Holland), aby ten zwolnił ich ze służby. Kuzynka Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) zabierze Janka do domu i troskliwie się nim zaopiekuje. Gorączka nie będzie jednak spadać, aż w końcu Morawski zacznie majaczyć.

- Marzenka jest w ciąży, wiesz? Nie Ula... To dla niej był ten test - wybełkocze policjant.
- Jaki test? Janek, bredzisz. Zadzwonię po lekarza.
- Nie trzeba... Już jest w porządku... Już wszystko jest w porządku, bo to nie Ula jest w ciąży... - będzie dalej gadał Janek.

Bartek przeczyta miłosne wiadomości Uli do Janka! To koniec ich małżeństwa? Zobacz więcej

Sonia zrozumie, że Janek wciąż nie wyleczył się miłości do żony Bartka (Arkadiusz Smoleński). Nie zostawi go w potrzebie, ale serce po raz kolejny ją zaboli. Jak się skończą miłosne perypetie bohaterów "M jak miłość"? Na odpowiedź przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×