"M jak miłość" odcinek 1461. Artur chorobliwie zazdrosny o Marysię! Dlaczego Rogowska wyjedzie z innym? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1461. odcinku "M jak miłość" Marysia wyjedzie z Grabiny z Adamem, a Artur wybuchnie zazdrością! Ma powody? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1461. w poniedziałek, 14.10.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Artur (Robert Moskwa) długo starał się, by Marysia (Małgorzata Pieńkowska) do niego wróciła. Teraz znów są razem, szczęśliwsi niż kiedykolwiek! Mimo to Rogowski nie może powstrzymać swojej zazdrości, a teraz pojawi się kolejny mężczyzna, który może być potencjalnym zagrożeniem...

Marysia dowie się, że Kamil Starski nie żyje! Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Wszystko dlatego że w 1455. odcinku "M jak miłość" Marysia wyjedzie do Katowic razem z Wernerem (Jacek Kopczyński), by dowiedzieć się czegoś więcej o synu Kamila Starskiego (Radosław Krzyżowski). Artur zacznie się niepokoić, bo Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) i Agata (Katarzyna Kwiatkowska) zasugerują, że Adam to kobieciarz i trzeba na niego uważać! Rogowski uzna, że to prawda i ten na pewno będzie podrywał jego żonę, więc zacznie do niej wydzwaniać.

Marysia oczywiście będzie odporna na zaloty prawnika, a gdy wróci do Grabiny, Artur opowie jej, jak bardzo jest o nią zazdrosny. Czy uwierzy żonie, że nie ma ku temu powodów?

To Olek strzeli do Artura! Zabije go?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×