"M jak miłość" odcinek 1461. Bartek zda maturę po pijaku?! Pomoże mu w tym Janek [CO SIĘ WYDARZY]

W 1461. odcinku serialu "M jak miłość" Bartek zamiast na egzamin pojedzie do baru! Na całe szczęście pomocną dłoń poda mu... Janek! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1461. w poniedziałek, 14.10.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Bartek (Arkadiusz Smoleński) po ślubie z Ulą (Iga Krefft) postanowił wydorośleć i zmienić coś w swoim życiu. Chce otworzyć własny biznes i zadbać o swoje wykształcenie. Pierwszym krokiem na być zdanie matury.

Lilka i Mateusz przeżyją swój pierwszy raz! Nie obejdzie się bez przeszkód... Zobacz więcej

Egzamin maturalny to ogromny stres, niezależnie od tego, w jakim wieku się do niego podchodzi. Przekona się o tym również Bartek. W 1461. odcinku serialu "M jak miłość" będzie miał zdawać ustną maturę z języka polskiego. Mąż Uli wpadnie jednak w panikę i zamiast do szkoły, pojedzie do pobliskiego baru i zacznie pić.

Po jakimś czasie znajdą go tam Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik). Policjanci zlitują się nad Bartkiem i spróbują mu pomóc. Morawski pożyczy mu swoją marynarkę, wsadzi do samochodu i zawiezie na egzamin. By pomóc Lisieckiemu nagnie nieco przepisy i przemilczy przed komisją to, że abiturient jest pod wpływem alkoholu.

To Olek strzeli do Artura! Zabije go?!Zobacz więcej

Ostatecznie Bartek zda maturą i będzie mógł w końcu wybrać się na upragnione studia! Czy ta sytuacja sprawi, że Morawski i Lisiecki w końcu się pogodzą? Tego dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×