"M jak miłość" odcinek 1461. Kisielowa boi się... seksu z Robertem! Poprosi o pomoc Marysię! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1461. odcinku serialu "M jak miłość" Kisielowa zacznie stresować się nadchodzącym ślubem. Najbardziej będzie obawiać się... nocy poślubnej! Sprawdź, z czego zwierzy się Marysi!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1461. w poniedziałek, 14.10.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ślub Roberta (Krzysztof Tyniec) i Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) zbliża się wielkimi krokami! Przyszła panna młoda jest bardzo podekscytowana powtórnym ożenkiem i nie może się doczekać ceremonii. Jest jednak jedna kwestia, która nie daje jej spokoju!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Robert w końcu znajdzie mieszkanie dla siebie i Kisielowej! Co go zmotywuje?Zobacz więcej

Okaże się bowiem, że Basia bardzo stresuje się przed nocą poślubną! Z tego powodu w 1461. odcinku serialu "M jak miłość" zwróci się do Marysi (Małgorzata Pieńkowska) o miłosną poradę! Kobieta, która zwykle jest wzorem przebojowości, nieśmiało zapyta ją o seks!

Tylko nie śmiej się ze mnie... Bo wiesz, jestem mocna w gębie, ale jak przyjdzie co do czego... Przyznam ci się, ja to tylko z moim Włodkiem byłam. Normalnie czuję tremę przed tą całą nocą poślubną z Robertem. Musisz mi powiedzieć, jak to się dzisiaj robi!

Marysia będzie zdumiona prośbą Kisielowej! Jakiej rady jej udzieli? Tego dowiemy się z 1461. odcinka serialu "M jak miłość"!

Zobacz galerię

Robert nadal podrywa i okrada kobiety! Kisielowa się o tym dowie?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×