"M jak miłość" odcinek 1461. Lilka i Mateusz przeżyją swój pierwszy raz! Nie obejdzie się bez przeszkód... [CO SIĘ WYDARZY]

W 1461. odcinku "M jak miłość" Lilka i Mateusz zaczną planować swój pierwszy raz! Niestety przeszkodzi im w tym powrót pijanego Banacha! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1461. w poniedziałek, 14.10.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Lilka (Monika Mielnicka) i Mateusz (Krystian Domagała) oszaleli na swoim punkcie! Każdą wolną chwilę spędzają razem, a teraz postanowią przejść na kolejny etap w swoim związku!

Marysia dowie się, że Kamil Starski nie żyje! Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1461. odcinku "M jak miłość" zaczną planować swój pierwszy seks! Ułatwi im to nieobecność Banachowej (Dorota Chotecka-Pazura), więc postanowią spędzić namiętne chwile właśnie w domu Lilki. Mateusz kupi kwiaty, a nawet przyniesie wino. Niestety nie wszystko ułoży się tak perfekcyjnie. Najpierw trafią na swojego "wroga", Mikołaja (Jan Przanowski), który będzie się z nich naśmiewał, a później, kiedy wszystko będzie gotowe, w domu pojawi się pijany Banach (January Brunov). Mężczyzna wprosi się do środka, więc nastolatkowie nie będą mieli jak się go pozbyć przez kilka godzin.

Gdy Banach w końcu wyjdzie, Lilka i Mateusz zrealizują swój plan i spędzą razem noc! Jaki będzie kolejny etap w ich związku?

To Olek strzeli do Artura! Zabije go?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×