"M jak miłość" odcinek 1461. Marysia będzie kolejną kochanką Wernera? Ktoś doniesie o tym Arturowi! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1461. odcinku serialu "M jak miłość" Artur dowie się, że Werner może chcieć uwieść jego żonę! Czy ma się czego obawiać? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1461. w poniedziałek, 14.10.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W ostatnich miesiącach związek Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) jest zgodny i szczęśliwy. Sielankę może jednak przerwać tajemniczy testament Kamila Starskiego (Radosław Krzyżowski) i to, że w życiu Rogowskiej pojawi się nowy mężczyzna.

Banach przyłapie Lilkę i Mateusza podczas seksu?!Zobacz więcej

W 1461. odcinku serialu "M jak miłość" Marysia i Werner wyruszą do Katowic, aby szukać tam syna zmarłego bogacza. Odjeżdżające auto zobaczy Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), która bardzo zainteresuje się nagłym wyjazdem Rogowskiej. Postanowi porozmawiać o tym z Arturem.

- Puszczać Marysię samą z tym... Wernerem? - zapyta zdziwiona kobieta. - To wariat. Seksualny. Rozpasany! - doda po chwili. Po tych słowach Rogowski zacznie się denerwować. W całą rozmowę wtrąci się również Barbara (Teresa Lipowska), która spróbuje uspokoić zięcia. Kisielowa jednak będzie kontynuować swój referat.

Naszej Ani złamał serce, zostawiła siedlisko, wyjechała. Teresce też namącił w głowie. Ustawiony, przystojny, z pozycją... To korzysta na prawo i lewo!

Kisielowa zerwie zaręczyny z Robertem? Zacznie coś podejrzewać... Zobacz więcej

W pewnym momencie Zofia porówna nawet Wernera do... swojego narzeczonego Roberta (Krzysztof Tyniec), którego Artur szczerze nie znosi! Czy Rogowski weźmie sobie do serca ostrzeżenia Kisielowej? Czy Werner faktycznie chce poderwać jego żonę?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×