"M jak miłość" odcinek 1461. Ostre starcie Janka i Bartka! Poleje się krew? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1461. odcinku "M jak miłość" Bartek dostanie ataku paniki przed maturą i ucieknie do pubu. Tam znajdzie go Janek, skorzysta z okazji i zacznie obrażać rywala! Dojdzie do bójki? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1461. w poniedziałek, 14.10.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Bartek (Arkadiusz Smoleński) od jakiegoś czasu przygotowuje się do matury. Wkrótce nadejdzie czas egzaminów, a ten nagle wpadnie w panikę! Choć Ula (Iga Krefft) będzie go z całej siły wspierać, na niewiele się to zda...

Bartek zda maturę po pijaku?! Pomoże mu w tym JanekZobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1461. odcinku "M jak miłość" Lisiecki postanowi uciec od odpowiedzialności i na kryjówkę wybierze lokalny pub. Wszyscy zaczną go szukać, ale to Janek (Tomas Kollarik) go wytropi. Od razu postanowi wykorzystać chwilę słabości rywala i zacznie go poniżać!

- Jeszcze możesz zdążyć na egzamin... No, chyba że odpuszczasz, oddajesz walkowerem?(…) Nie rozumiem, dlaczego Ula wybrała właśnie ciebie! Nieudacznika, który na ostatniej prostej poddaje się bez walki...

Andrzejek spotka dewelopera-oszusta! Da mu nauczkę?Zobacz więcej

Na te słowa Bartek wybuchnie gniewem – i o mało nie rzuci się na policjanta z pięściami! Zanim poleje się krew, w pubie pojawi się Ula i zapobiegnie nieszczęściu. - Bartek, ty cholerny idioto! Co ty wyprawiasz?! - wykrzyczy od progu. Czy Bartek w końcu podjedzie do matury czy te wszystkie słowa go zniechęcą?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×