"M jak miłość" odcinek 1461. Werner chce skorzystać z pomocy surogatki?! Już nie znajdzie miłości? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1461. odcinku "M jak miłość" Marysia wyjedzie razem z Wernerem, by odnaleźć syna Starskiego. Przy okazji zwierzy się jej z tego, że chciałby mieć dziecko i zaczyna zastanawiać się nad wynajęciem surogatki! To dobry pomysł? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1461. w poniedziałek, 14.10.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Werner (Jacek Kopczyński) jakiś czas temu zrozumiał, że czegoś mu w życiu brakuje- uznał, że chce zostać ojcem! Niestety do tej pory poszukiwania idealnej kandydatki dla matki jego dzieci, kończyły się niepowodzeniem...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Artur chorobliwie zazdrosny o Marysię! Dlaczego Rogowska wyjedzie z innym?Zobacz więcej

W 1461. odcinku "M jak miłość" Werner zwierzy się ze swoich problemów Marysi (Małgorzata Pieńkowska), z którą pojedzie razem do Katowic, by odnaleźć syna Starskiego (Radosław Krzyżowski). Zacznie ją komplementować i zdradzi jej, że bardzo trudno znaleźć odpowiednią kobietę. - Bo wie pani, dzisiaj te wszystkie młode kobiety... jakoś tak histerycznie reagują na komplementy. Nawet te najbardziej wyszukane... - westchnie. W końcu opowie jej, że nie potrafi stworzyć prawdziwego związku, więc chce chociaż zostać ojcem.

- Ja po prostu nie potrafię być wiernym, kochającym mężem, dlatego pomyślałem, że może będę dobrym ojcem. I postanowiłem, że zostanę ojcem - po tych słowach Adam zdradzi Marysi, że myśli o wynajęciu surogatki! Choć Rogowska zacznie go odwodzić od tego pomysłu, ten nie będzie chciał rezygnować ze swoich marzeń... Czy w końcu uda mu się je spełnić?

Kisielowa boi się... seksu z Robertem! Poprosi o pomoc Marysię!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×