"M jak miłość" odcinek 1462. Ślub Izy i Marcina odwołany! Chodakowski straci też firmę i wszystkie oszczędności? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1462. odcinku serialu "M jak miłość" Iza i Marcin postanowią odwołać ślub i uciec z Polski! W ostatniej chwili coś jednak ich zatrzyma! Sprawdź, co ich czeka!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1462. we wtorek, 15.10.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) w końcu nie będą już zagrożeni przez psychopatę Artura (Tomasz Ciachorowski)! Olek (Maurycy Popiel) zastrzeli Skalskiego, lecz nikomu nie przyzna się do tego, co zrobił. Zakochani będą zatem wciąż pełni obaw.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Po zabójstwie Artura Olek zacznie nadużywać alkoholu i narkotyków! Kto mu pomoże?Zobacz więcej

W 1462. odcinku serialu "M jak miłość" narzeczeni postanowią odwołać ślub w siedlisku i zdecydują się na wyjazd za granicę. Będą przekonani, że Artur wciąż czyha na ich życie! Plany te zostaną jednak pokrzyżowane przez poważne problemy, w których nagle znajdzie się firma Marcina.

Na jego przedsiębiorstwo spadnie lawina nieprawdziwych negatywnych komentarzy! Okaże się także, że ktoś podrobił podpis Chodakowskiego i w jego imieniu złożył mnóstwo kosztownych zamówień, za które teraz trzeba będzie zapłacić.

Kto tym razem wziął sobie Marcina za cel? Czy on i Iza zaznają kiedyś trochę spokoju?

Anka i Kamil poczują do siebie coś więcej! Magda tego nie zniesie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×