"M jak miłość" odcinek 1463. Ojciec Leszka jest ciężko chory! Dlaczego przed operacją spotka się z Asią? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1463. odcinku "M jak miłość" ojciec Leszka pojawi się u Asi w pracy. Okaże się, że musi przejść poważną operację i ma do Chodakowskiej pewną prośbę... O co chodzi? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1463. w poniedziałek, 21.10.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) i Leszek (Sławomir Uniatowski) są siebie coraz bliżej. Chodakowska jest zachwycona swoim ukochanym, ale nie wie, że ten nie powiedział jej najważniejszego - wkrótce zostanie ojcem!

Leszek pozna wyniki badań genetycznych! To on jest ojcem dziecka Niny?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Tymczasem w ich życiu pojawi się kolejny problem, a jego źródłem będzie Robert (Grzegorz Wons), ojciec Leszka. Krajewski od początku twierdził, że nie ma najlepszych kontaktów z ojcem i bardzo się różnią, więc Krajewski senior zwróci się o pomoc do Asi! W 1463. odcinku "M jak miłość" Robert niespodziewanie odwiedzi ją w pracy. Wyzna jej, że jest chory na serce i musi przejść operację. Z tym będzie związana jego prośba - poprosi dziewczynę, by go wsparła i przekonała Leszka, by pomógł mu zarządzać firmą!

Czy Asia postanowi wtrącać się w ich sprawy? A może choroba Roberta ich do siebie zbliży? Tego dowiemy się niebawem!

Jakub rozpocznie poszukiwania Darii! Znajdzie jej ciało?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×