"M jak miłość" odcinek 1464. Łukasz znowu oszuka Katię! Wykręci się od odpowiedzialności? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1464. odcinku "M jak miłość" Otar znowu postanowi wymusić na młodych obietnicę, że wezmą ślub. Choć Łukasz zadeklaruje, że to zrobią, tak naprawdę będzie chciał się wykręcić - od ślubu i od dziecka! Co na to Katia? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1465. we wtorek, 28.10.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Łukasz (Jakub Józefowicz) od początku nie był zachwycony wizją nadchodzącego ojcostwa. Kiedy Katia (Joanna Jarmołowicz) zaszła w ciążę, chciał uniknąć odpowiedzialności i namówić ją do aborcji. W końcu zdecydowali, że urodzi, ale Otar (David Gamtsemlidze) postawił jeden warunek - muszą wziąć ślub!

Po zabójstwie Artura Olek zacznie nadużywać alkoholu i narkotyków! Kto mu pomoże?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Gruzin nie przestanie wywierać wpływu na młodych. Ale w 1464. odcinku "M jak miłość" oni postanowią powiedzieć mu, że wcale tego nie chcą! W końcu Katia namówi Łukasza, żeby okłamał jej ojca i wmówił mu, że zostanie jej mężem po narodzinach dziecka. Przy okazji wyzna mu, że tak naprawdę to ona chciałaby ślubu... Wojciechowski jednak stwierdzi, że nie wie, czy będzie kiedykolwiek na to gotowy i nawet nie zapewni jej o swoich uczuciach.

Później Łukasz obieca Otarowi, że jeszcze przed porodem weźmie ślub z jego córką, ale nikomu nie powie, że tak naprawdę nie chce ani ślubu, ani dziecka... Czy postanowi znowu wykręcić się od odpowiedzialności?

Ślub Izy i Marcina odwołany! Chodakowski straci też firmę i wszystkie oszczędności?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×