"M jak miłość" odcinek 1465. Barbara podejrzewa Ulę o zdradę! Opowie o wszystkim proboszczowi?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1465. odcinku serialu "M jak miłość" Barbara zacznie podejrzewać, że Ula ma romans z Jankiem! Za namową księdza przeprowadzi z nią poważną rozmowę. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1465. we wtorek, 28.10.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ula (Iga Krefft) wyszła za mąż za Bartka (Arkadiusz Smoleński), lecz wciąż utrzymuje kontakt z Jankiem (Tomas Kollarik), swoim byłym narzeczonym. Mimo że kiedyś go zostawiła, to wciąż jednak coś co niego czuje. Nie umknie to uwadze jej bliskich.

Andrzejek musi znaleźć nową pracę. Zostanie policjantem?!Zobacz więcej

W 1465. odcinku serialu "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) zobaczy, jak Ula potajemnie spotyka się z Morawskim. Spotkanie nie będzie miało żadnego podtekstu erotycznego, lecz seniorka rodu Mostowiaków i tak będzie zaniepokojona. Zacznie podejrzewać, że Ula zdradza męża!

Mostowiakowa w zaufaniu zwierzy się ze swoich obaw proboszczowi (Maciej Damięcki). Duchowny doradzi jej, aby szczerze porozmawiała z wnuczką. Jeszcze tego samego dnia Barbara i Ula pójdą razem na cmentarz. Gdy będą stały przy grobie Lucjana (śp. Witold Pyrkosz), seniorka opowie dziewczynie historię swojego małżeństwa.

Bartek wyjeżdża z Grabiny! Przeszłość jednak go dopadła?Zobacz więcej

Podkreśli, że jej związek też z początku nie był łatwy i szczęśliwy, ale dzięki miłości i determinacji udało im się przetrwać trudne chwile i razem dotrwać do wspólnej starości. Czy słowa Basi wpłyną na Ulę?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×