"M jak miłość" odcinek 1466. Bartek wyjeżdża z Grabiny! Przeszłość jednak go dopadła? [CO SIĘ WYDARZY]

Wygląda na to, że Bartkowi nie uda się uciec od przeszłości. Okaże się, że groźny bandyta, dla którego kiedyś pracował, wyszedł z więzienia, więc w 1466. odcinku "M jak miłość" Bartek ucieknie i wyjedzie z Grabiny! Co z Ulą? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1466. we wtorek, 29.10.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kryminalna przeszłość Bartka (Arkadiusz Smoleński) znowu do niego powróci. W 1465. odcinku "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) dowie się, że z więzienia wyszedł groźny przestępca, dla którego kiedyś pracował młody Lisiecki.

Bartek zda maturę po pijaku?! Pomoże mu w tym JanekZobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Policjant od razu postanowi ostrzec Ulę (Iga Krefft), ale ta nie powie o niczym mężowi, bo uzna, że przez tę informację tylko zawali maturę. On jednak i tak się o tym dowie, bo zadzwoni do niego dawny kolega i poradzi mu, by jak najszybciej uciekał! Bartek postanowi posłuchać rady, ale Ula namówi go, by najpierw podszedł do ostatniego egzaminu. Jednak po tym jak wyjdzie ze szkoły, spotka Janka, który zasugeruje mu, że jeśli chce zapewnić żonie bezpieczeństwo, musi wyjechać z Grabiny.

Lisiecki najpierw rzuci się z pięściami na rywala, ale szybko uzna, że ten ma rację. W końcu zdecyduje się na wyjazd, ale najpierw ostrzeże Morawskiego, by trzymał się z daleka od jego żony... Jak nieobecność Bartka wpłynie na jego małżeństwo?

Po zabójstwie Artura Olek zacznie nadużywać alkoholu i narkotyków! Kto mu pomoże?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×