"M jak miłość" odcinek 1466. Marysia i Artur dowiedzą się o seksie Mateusza i Lilki! Postanowią zapobiec ciąży! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1466. odcinku "M jak miłość" Marysia zaniepokoi się, że Mateusz nie wraca do domu na noc. Razem z Arturem postanowią go "uświadomić", ale dowiedzą się, że chłopak ma już pierwszy raz za sobą! Jak na to zareagują? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1466. we wtorek, 29.10.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Lilka (Monika Mielnicka) i Mateusz (Krystian Domagała) już od jakiegoś czasu planowali swój "pierwszy raz". Choć nie obyło się od przeszkód, to jednak zakochani spędzili razem noc i okaże się, że to tylko wzmocniło ich uczucie.

Bartek wyjeżdża z Grabiny! Przeszłość jednak go dopadła?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Jednak wkrótce Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zacznie się martwić o bratanka, który jest pod jej opieką. Wszystko dlatego że w 1466. odcinku "M jak miłość" zauważy rano, że nie ma go w domu! Nastolatek spróbuje wmówić ciotce, że biegał o świcie, ale ona w to nie uwierzy. Od razu skojarzy fakty i podzieli się swoimi obawami z mężem (Robert Moskwa) - przestraszy się, że Mateusz i Lilka zaliczą wpadkę!

W tej sytuacji Artur postanowi poważnie porozmawiać z Mateuszem i jako lekarz wyjaśnić mu, jak się zabezpieczyć. Nastolatek jednak zaskoczy go - wyzna, że wszystko już wie, bo pierwszy raz ma za sobą! Jak Rogowscy na to zareagują?

Marcin dowie się, że Artur został zamordowany! Będzie krył Olka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×