"M jak miłość" odcinek 1466. Zaskakująca decyzja Bartka! Odda żonę w opiekę Jankowi? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1466. odcinku serialu "M jak miłość" Bartek postanowi poważnie porozmawiać z Jankiem. O co poprosi swojego największego wroga? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1466. we wtorek, 29.10.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Bartek (Arkadiusz Smoleński), mąż Uli (Iga Krefft), już wkrótce wpadnie w poważne kłopoty! Na wolności znajdzie się bowiem jego dawny wspólnik, gangster Grzelak (Jakub Kornacki). Były więzień będzie chciał zemścić się na Lisieckim.

Bartek pogrąży Olka! Naśle na niego bezwględnego szantażystę?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1466. odcinku serialu "M jak miłość" Bartek dowie się o zagrożeniu od Janka (Tomas Kollarik) i postanowi wyjechać z Grabiny. Będzie przekonany, że w ten sposób zdoła zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie. Zanim opuści siedlisko, będzie miał do policjanta pewną prośbę:

Podjąłem decyzję. Wyjeżdżam... i mam prośbę. Miej na nią oko, okej? Nie chciałbym, aby cokolwiek jej się stało. Tylko się nie rozpędzaj!

Morawski zapewni go, że w okolicy siedliska pojawi się dodatkowy patrol. Czy Bartek dobrze robi, zostawiając swoją żonę z mężczyzną, który jest w niej bez reszty zakochany? Dalsze losy bohaterów serialu "M jak miłość" poznamy już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×