„M jak miłość” odcinek 1467. Olek szantażowany. Straci wszystkie oszczędności? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1467. odcinku "M jak miłość" Olka czeka niemiła niespodzianka. W klinice odwiedzi go mężczyzna, który ma nagranie na którym młodszy Chodakowski zakopuje zwłoki Artura. Za milczenie zażąda dużej sumy pieniędzy. Czy lekarz zgodzi się na jego warunki? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1467. w poniedziałek, 4.11.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Olek (Maurycy Popiel) w obawie przed konsekwencjami ukrywa fakt, że to on zabił Artura (Tomasz Ciachorowski). Nie zdaje sobie jednak sprawy, że w trakcie gdy zakopywał zwłoki psychopaty ktoś go nagrał...

Marcin dowie się, że Artur został zamordowany! Będzie krył Olka?Zobacz więcej

W 1467. odcinku "M jak miłość" Jarosław Olewicz (Tomasz Dedek), czyli sąsiad Marcina (Mikołaj Roznerski) znad jeziora, zjawi się u Bartka (Arkadiusz Smoleński). Mężczyzna za wszelką cenę będzie chciał pomóc mu w remoncie domku letniskowego, jednak w rzeczywistości postanowi zdobyć informacje na temat Olka. Skarżąc się na problemy z biodrem, Olewicz zacznie wypytywać o Chodakowskiego. Gdy dowie się, gdzie pracuje lekarz, zjawi się w klinice. Jarosław wyzna Olkowi, że posiada nagranie, na którym wyraźnie widać jak zakopuje zwłoki swojej ofiary. Nie pokaże go policji, jeśli młody Chodakowski zapłaci mu 100 tysięcy złotych!
- Ja, doktorze, biznes mam do pana... Chciałbym panu sprzedać jeden taki filmik... Kryminał!
- Nie jestem zainteresowany...
- Bo nie zna pan akcji… A dzieje się i to nieźle! Noc, las, ktoś coś zakopuje… Mam mówić dalej?

Chodakowski zdobędzie całą sumę, ale to jego problemów nie zakończy.
- Robić z panem interesy to prawdziwa przyjemność! A tak na wszelki wypadek… Gdyby spotkało mnie to, co tego biedaka, zakopanego w lesie… złożyłem w pewne ręce odpowiednie zabezpieczenie. Musi pan, doktorze, dbać teraz o moje zdrowie... Tak, jakbym był pana ulubionym pacjentem!

Czy wydając wszystkie swoje oszczędności Olek naprawdę kupi milczenie Jarosława? A może szantażysta nie powiedział jeszcze ostatniego słowa?

Artur miał zginąć inaczej? Były dwa alternatywne zakończenia!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×