"M jak miłość" odcinek 1468. Basia leci do Londynu. Zostanie z matką przez problemy sercowe? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1468. odcinku "M jak miłość" Basia pojedzie na wakacje do mamy. Przed wylotem zwierzy się Pawłowi ze swoich problemów sercowych. Zacieśniająca się relacja Ani i Damiana przerasta nastolatkę. Czy Zduński pocieszy córkę? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1468. we wtorek, 5.11.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Basia (Gabriela Raczyńska) ma poważne problemy sercowe. Nastolatka poznała ze sobą Damiana (Oliver Proctor) i Anię (Gabriela Świerczyńska), którzy ku jej przerażeniu mają się ku sobie. Córka Zduńskiego jest załamana, bo chłopak poświęca więcej uwagi jej kuzynce.

Powrót Anety! Olek pocieszy się w ramionach byłej partnerki?Zobacz więcej

W 1468. odcinku "M jak miłość" Basia pojedzie na wakacje do matki. Tuż przed wylotem do Londynu ponownie zwierzy się Pawłowi (Rafał Mroczek) ze swoich kłopotów. Wyzna ojcu, że jest naprawdę załamana - bo Damian wybrał inną. On woli Ankę… bo jest ładniejsza, fajniejsza, milsza... Odbiła mi go, rozumiesz? I Damian już nie chce być moim chłopakiem. Nie wrócę do tej szkoły! Nie chcę ich znać, ani Anki, ani Damiana! - powie rozgoryczona Basia.

Czy Zduński zdoła córkę pocieszyć? A może dziewczynka postanowi zostać z mamą i nie wracać do Polski? O tym przekonamy się już wkrótce!

Julka flirtuje z Wernerem na oczach Pawła. Umówi się z nim na randkę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×