"M jak miłość" odcinek 1468. Powrót Joli! Znowu zaszkodzi Budzyńskiemu? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1468. odcinku "M jak miłość" w kancelarii Andrzeja i Wernera pojawi się nagle Jola! Znów chce im zaszkodzić i spiskować? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1468. we wtorek, 5.11.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce Andrzej (Krystian Wieczorek) zajmie się nową sprawą w pracy - informatora, który zdecydował się zeznawać przeciwko mafii. Nie przewidzi jednak, jak poważne będą tego konsekwencje...

Magda zagrozi Andrzejowi, że zerwie zaręczyny! Co się między nimi stanie?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1468. odcinku "M jak miłość" w kancelarii Andrzeja i Wernera (Jacek Kopczyński) niespodziewanie pojawi się Jola Kaczmarek (Monika Krzykowska)! Magda (Anna Mucha) od razu wyczuje nadchodzące kłopoty, pamiętając, jak jeszcze niedawno kuzynka Adama zeznawała w sądzie, że Andrzej to gwałciciel. Tymczasem okaże się, że Jola chciała tylko ostrzec kolegów po fachu, by nie brali tej niebezpiecznej sprawy!

Ta wizyta wyraźnie zaintryguje Budzyńskiego, który postanowi dowiedzieć się więcej, więc odwiedzi sąsiednią kancelarię. Przyłapie Jolę w dwuznacznej sytuacji z pewnym mężczyzną, a ona wyzna Andrzejowi, że zakochała się w gangsterze! Czy wpadnie w kłopoty z mafią i wciągnie w to kolegów?

To koniec związku Katii i Łukasza? Gruzinka wyjedzie z Warszawy!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×