"M jak miłość" odcinek 1468. To koniec związku Katii i Łukasza? Gruzinka wyjedzie z Warszawy! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1468. odcinku "M jak miłość" Katia zorientuje się, że Łukasz jest z nią tylko z obowiązku. Ten niestety to potwierdzi, więc Gruzinka postanowi przed nim uciec! Sprawdź, co z tego wyniknie!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1468. we wtorek, 5.11.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ciąża Katii (Joanna Jarmołowicz) wywróciła jej życie do góry nogami. Łukasz (Jakub Józefowicz) również nie może się z tym pogodzić, ale oboje postanowili sprostać wyzwaniu. Okaże się, że to wcale nie łatwe...

Magda zagrozi Andrzejowi, że zerwie zaręczyny! Co się między nimi stanie?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1468. odcinku "M jak miłość" Katia w końcu zauważy, że Łukasz okazuje jej chłód i uzna, że wcale mu na niej nie zależy. W końcu zapyta go wprost, czy ją kocha i czy pragnie mieć z nią dziecko. On niestety powie jej prawdę - jest z nią, bo chce być w porządku... Katia będzie załamana, wróci do baru ojca i zwierzy się z wszystkiego Sandrze (Anna Oberc). Potem wybuchnie płaczem, co usłyszy Aga (Ina Sobala) i opowie o tym Julce (Joanna Kuberska). Kelnerka poprosi przyjaciółkę, by oddała swoją nową pracę w Łodzi, którą niedawno dostała, Katii, by ta mogła zniknąć.

Otar (David Gamtsemlidze) również pomoże córce i okłamie Łukasza. Powie mu, że Katia wyjechała do Gruzji! Czy Wojciechowski będzie jej szukał i walczył o rodzinę?

Marcin dowie się, że Artur został zamordowany! Będzie krył Olka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×