"M jak miłość" odcinek 1469. Magda i Andrzej nie chcą wrócić do dawnego mieszkania! Gdzie się podzieją? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1469. odcinku "M jak miłość" Magda wyzna Andrzejowi, że nie chce wracać do ich dawnego mieszkania. Prawnik niespodziewanie wpadnie na pewien pomysł... Gdzie się podzieją? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1469. we wtorek, 12.11.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) mają za sobą smutne doświadczenie - mafia splądrowała ich mieszkanie! To sprawiło, że Budzyński zrezygnował z tej sprawy i oddał ją Adamowi (Jacek Kopczyński). Para musiała też przenieść się chwilowo na Deszczową.

W domu Zduńskich pojawi się piąte dziecko! Co na to Kinga i Piotrek?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1469. odcinku "M jak miłość" Magda wyzna ukochanemu, że nie wyobraża sobie powrotu do ich dawnego mieszkania, bo wciąż myślałaby o tym traumatycznym zdarzeniu. Budzyński od razu zgodzi się z nią i postanowi kupić dla nich nowe mieszkanie! Szybko okaże się, że Jola (Monika Krzywkowska) postanowiła wyjechać i sprzedać swoje mieszkanie, więc Andrzej postanowi je kupić.

Wieczorem para zostawi Maćka (Franciszek Przanowski) u Zduńskich i wybierze się do swojego nowego i pustego gniazdka. Magda będzie przeszczęśliwa! - Nie mogę w to uwierzyć. To jest jak marzenie po prostu. To sen, uszczypnij mnie! Później narzeczeni wypiją toast za nowe mieszkanie i spędzą w nim namiętną noc... Czy teraz już nic nie przeszkodzi ich szczęściu?

Iza znowu spotka się z ciotką Artura! W końcu dowie się, że Skalski nie żyje?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×