"M jak miłość" odcinek 1469. Marcin dowie się, że Artur został zamordowany! Będzie krył Olka? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1469. odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin wciąż będą bać się ataku Artura. Widząc przerażenie brata, Olek wreszcie wyzna mu, co się wtedy wydarzyło! Jak Marcin na to zareaguje? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1469. we wtorek, 12.11.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Olek (Maurycy Popiel) postanowił ukrywać, że zabił Artura (Tomasz Ciachorowski), bo bał się konsekwencji. Nie przewidział tylko, że to oznacza, iż Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) nie wiedzą o tym, że nie mają się czego obawiać i nie zaznają spokoju.

Artur miał zginąć inaczej? Były dwa alternatywne zakończenia!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1469. odcinku "M jak miłość" Iza postanowi spotkać się z ciotką Artura (Agata Rzeszewska), by wypytać ją, czy Skalski się z nią kontaktował. Ona wszystkiemu zaprzeczy i doda, że zasięgnęła porady u wróżki, która stwierdziła, że Artur nie żyje. Nieco później Lewińska wróci do domu i skaleczy się w rękę, przez co zostawi w mieszkaniu plamy krwi. Kiedy Marcin to zobaczy, w pierwszej chwili przestraszy się, że to skutek kolejnego ataku Artura!

Kiedy Olek zobaczy przerażenie brata, wyzna mu, że zabił Skalskiego i pod razu go poprosi, by nikomu o tym nie mówił. Chodakowski poczuje ulgę, podziękuje bratu i zapewni go, że ma u niego dług wdzięczności.

Gangster zaatakuje Ulę! Wyjazd Bartka nie zapewni jej bezpieczeństwa? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×