"M jak miłość" odcinek 1469. Olek chce uciec z Polski! Zabierze ze sobą Agnieszkę? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1469. odcinku serialu "M jak miłość" Olek zacznie myśleć o ucieczce z Polski. W swój plan wtajemniczy Agnieszkę. Czy to na pewno dobry pomysł? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1469. we wtorek, 12.11.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Olek (Maurycy Popiel) postanowił raz na zawsze uwolnić Izę (Adriana Kalska) od zemsty Artura (Tomasz Ciachorowski)! Z zimną krwią zastrzelił psychopatę! Mimo że działał w obronie własnej, to to zabójstwo bardzo mocno odbiło się na jego kondycji psychicznej.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Młody Chodakowski zaczął odczuwać silne wyrzuty sumienia i wręcz paniczny strach przed karą. Bardzo szybko pojawił się alkohol i inne używki. Co gorsza, Olek boi się komukolwiek mówić o swoich problemach. Póki co, prawdę pozna tylko jego brat, Marcin (Mikołaj Roznerski). Zacznie poważnie myśleć nad ucieczką z Polski.

Marcin dowie się, że Artur został zamordowany! Będzie krył Olka?Zobacz więcej

W 1469. odcinku serialu "M jak miłość" Olek znów zacznie szukać pocieszenia u Agnieszki (Magdalena Walach). Po seksie niespodziewania zapyta ją, czy chciałaby wyjechać z nim zagranicę. Olszewska będzie zaskoczona słowami kochanka i zacznie podejrzewać, że stało się coś złego.

Pani prokurator postanowi przeprowadzić małe śledztwo. Szybko przyniesie ono pierwsze efekty. Agnieszka znajdzie w rzeczach Olka opakowanie po bardzo silnych lekach na uspokojenie. Nie będzie jednak wiedziała, dlaczego Olek je zażywa.

Czy Agnieszka pozna prawdę o zbrodni Olka? Będzie go kryć czy na nie go doniesie? Przekonamy się już wkrótce!

To koniec związku Katii i Łukasza? Gruzinka wyjedzie z Warszawy!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ewka (gość)

    Co za idiota pisze o tym postrzeleniu non stop

    21.10.2019 22:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×