"M jak miłość" odcinek 1471. Bartek skatuje Grzelaka! Znowu pójdzie do więzienia? [CO SIĘ WYDARZY]

Kiedy Bartek dowie się, że Grzelak zaatakował Ulę, natychmiast wróci do siedliska. Tym razem to on postanowi zadziałać i w 1471. odcinku "M jak miłość" napadnie na gangstera i dotkliwie go pobije! Czy wyjdzie to na jaw i Lisiecki znów pójdzie siedzieć? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1471. we wtorek, 19.11.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Grzelak (Jakub Kornacki) przyjechał do Grabiny, by móc zemścić się na Bartku (Arkadiusz Smoleński). Ten od razu się przestraszył i wspólnie z policją uznał, że musi się ukryć. To jednak nie przeszkodzi gangsterowi w jego zemście i napadnie na Ulę (Iga Krefft)!

Janek obroni Ulę przed Grzelakiem i zostanie postrzelony! Przeżyje?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Na szczęście uratuje ją Janek (Tomas Kollarik), który sam zostanie postrzelony, a Grzelak ucieknie. W 1471. odcinku "M jak miłość" Ula zadzwoni do męża i o wszystkim mu opowie. Atak gangstera bardzo go zaniepokoi, więc od razu wróci do Grabiny. Postanowi, że nie to może ujść Grzelakowi na sucho, więc uruchomi swoje dawne kontakty, by znaleźć przestępcę. W końcu Lisiecki bardzo dotkliwie pobije Grzelaka, ale go nie zabije. Zagrozi mu, że jeśli jeszcze raz zbliży się do Uli, to wtedy pożegna się z życiem i zostawi go zmasakrowanego na pastwę losu.

Czy to pobicie wyjdzie na jaw, a Bartek będzie musiał ponieść karę? Znów trafi do więzienia? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w kolejnych odcinkach "M jak miłość"!

Bartek zobaczy Ulę z Jankiem i zażąda rozwodu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×