"M jak miłość" odcinek 1472. Nowa miłość Wernera jest wynajęta przez mafię! Prawnik jest w niebezpieczeństwie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1472. odcinku "M jak miłość" okaże się, że Dagmara, którą poznał niedawno Adam i od razu się nią zachwycił, jest tak naprawdę podstawiona przez mafię! Czy Adam znajdzie się w niebezpieczeństwie? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1472. w poniedziałek, 25.11.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce Werner (Jacek Kopczyński) spotka przypadkiem pełną uroku Dagmarę (w tej roli Karolina Charkiewicz), Pójdą razem na kawę, później prawnik obieca nawet dziewczynie pomoc w znalezieniu pracy, a w dodatku dowie się, że kobieta chce założyć rodzinę! Adam będzie wręcz zachwycony.

Karolina Charkiewicz dołącza do obsady! To ona będzie matką dzieci Wernera?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Niestety nie będzie świadomy, że jego „wybranka” została wynajęta przez mafię. Dagmara, po pierwszym spotkaniu z Wernerem, od razu doniesie swoim szefom, że jej misja zakończyła się sukcesem. - Kupił wszystko. Nie będzie z nim większego problemu… - powie. W 1472. odcinku "M jak miłość" dowiemy się, że gangster Borys (Adam Pater) zapłacił jej za to, żeby oczarowała Wernera i donosiła mu o wszystkich jego ruchach.

Tymczasem Adam wciąż będzie pod wrażeniem Dagmary i wyzna Andrzejowi (Krystian Wieczorek), że spotkał świetną kobietę, z którą rozumie się prawie bez słów... Czy Dagmara sprowadzi na prawnika jakieś niebezpieczeństwo?

Julka flirtuje z Wernerem na oczach Pawła. Umówi się z nim na randkę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×